2017 © Anti-Germ CZ

HOSPITAL HYGIENE

RUCE A POKOŽKA

ProCura Deconta

Antimikrobiální emulze pro mytí rukou vlasů a celého těla s velmi rychlým účinkem, vhodná především pro dekolonizace MRSA/ORSA/VRE, účinná proti všem obaleným virům včetně chřipkových, bakteriím a plísním, efektivní proti HBV/HIV a virům kravských neštovic, rychlý účinek na Acinetobacter baumannii. ProCura Deconta je vhodná jako náhrada běžného mýdla nebo mycích emulzí ve všech zdravotnických a potravinářských provozech, pečovatelských domech a lékařských praxích. Emulze je vhodná pro ošetření celého těla pacientů před operacemi a u pacientů upoutaných na lůžko. Dezodorizuje pokožku u inkontinentních pacientů. Velmi jemná emulze vhodná i pro citlivou pleť a je možné ji použít i na místa přechodu mezi kůží a sliznicí (např. genitálie). Účinná také pro mytí vlasů, a to zejména v případech suché a svědící pokožky hlavy a výskytu lupů

ProCura Lotio HD

Čisticí a dezinfekční přípravek k přímému použití pro současné mytí a dekontaminaci rukou na všech místech se zvýšenými požadavky na hygienu (kliniky, ordinace, ambulance, pečovatelská zařízení, průmyslové, živnostenské a laboratorní provozy, volnočasová a lázeňská zařízení, kuchyně a potravinářské provozy). Je velmi šetrný k pokožce, bez parfémů.

ProCura OP Derm barevná

Tekutý barvený nejódový dezinfekční alkoholový prostředek pro značení a dezinfekci operačního pole a kůže před injekcemi, punkcemi a zákroky. Prostředek k přímému použití. Po zaschnutí nesnižuje lepivost incizních fólií. Neobsahuje jód, takže je vhodný i pro pacienty s alergií na jód.

ProCura OP Derm bezbarvá

Tekutý dezinfekční alkoholový prostředek pro dezinfekci kůže a operačního pole před injekcemi, punkcemi a zákroky. Prostředek k přímému použití. Po zaschnutí nesnižuje lepivost incizních fólií.

ProCura OP Sept

Alkoholový prostředek k přímému použití určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou určený pro všechny oblasti se zvýšenými hygienickými požadavky, jako jsou zdravotnická zařízení, operační sály, pečovatelské služby, privátní ordinace, laboratorní provozy, veterinární praxe, potravinářské provozy a farmaceutický průmysl. Obsahuje ochranné a regenerující látky, které pomáhají v péči o vysušenou pokožku, vystavenou častému mytí a dezinfekci. Kompatibilní s ochrannými prostředky. Bez parfémů a barviv.   

1 / 2

Please reload

Hygienická nebo chirurgická dezinfekce rukou.
Mýdlo nebo krém.
Vždy perfektně, spolehlivě a efektivně.
Show More

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.